Selim TOSUN
Selim TOSUN
GKN Driveline İnsan Kaynakları Müdürü
GKN Driveline İnsan Kaynakları Müdürü

Firmanın ve katılımcıların beklentilerini iyi anlayıp, analiz etmesi Faveo'ya hak ettiği başarıyı getirmiş. Özel istihdam bürosu olarak da seçme & yerleştirmede en uygun adayın, en kısa sürede, kalıcı ve firma kültürüne uygun olarak yerleştirilmesi de kuşkusuz bu analizin başarısı. Barış Bey'in şirketime özel hazırladığı eğitimlerde ise çalışanlarımız kendilerini butik eğitimde hissettiler. Verilen örnekler bile bize özgü olduğu için eğitimden maksimum fayda elde edildi ve teorik bilgiler daha kısa sürede pratiğe geçebildi. Teşekkürler Faveo.

Ali Bora İŞBULAN
Ali Bora İŞBULAN
Tav Havalimanları İşletme Hizmetleri Genel Müdürü
Tav Havalimanları İşletme Hizmetleri Genel Müdürü

Faveo ve Barış Gül, eğitim ve danışmanlık alanındaki standartlaşmış, y kuşağının bir şey alamadığı, standart söylem ve başlıklarla dolu olan günümüzdeki seçeneklere başarılı bir alternatif oldu. Hizmet sektöründe çok sayıda genç takım arkadaşımın katıldığı eğitimlerin ortak çıktısı yüksek enerji, ortak dil ve de beğeni oldu. Kurumsal ihtiyaçlar kadar katılımcının da nabzını çok iyi tutan Barış Bey'e, eğitim ve danışmanlık yolculuğunda başarılar diliyorum.

Suat FİLİZ
Suat FİLİZ
BURSA BETON İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Müdürü
BURSA BETON İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Müdürü

Faveo’nun gerek organize ettiği eğitimler, gerek seçme ve yerleştirme süreçlerindeki hızlı ve nitelikli yaklaşımı günümüzde ciddi anlamda eksikliğini gözlemlediğimiz bir boşluğu dolduruyor. Nitelikli işgücü ihtiyacının geliştirilmesinde / karşılanmasında önemli bir yeri olan Faveo’ya teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Sami EROL
Sami EROL
CEO / YÖNETİM KURULU ÜYESİ - AKTAŞ HOLDİNG
CEO / YÖNETİM KURULU ÜYESİ - AKTAŞ HOLDİNG

Teknolojik gelişmeler neticesinde organizasyonlarda yetkinlik temelli uygulamaların önemi ve eksiklikleri daha fazla önem arz eder hale gelmiştir. Bu noktada Faveo’nun eğitim ve insan kaynakları hizmetleri, yıllara dayanan tecrübeli ve kaliteli çalışma arkadaşlarıyla Aktaş Holding’e verdiği destek, rekabet ortamın içerisinde yanımızda olmasından memnuniyet ve mutluluk duyduğumuz bir ışık niteliğindedir. Faveo’nun ve Barış Bey’in başarılarını kutlar, birlik içerisindeki başarılarımızın devamını dilerim.